HAKKIMIZDA

AutoNetwork, binek ve hafif ticari araç sahiplerine, filo yöneticilerine, otomobillerin ekonomik ve güvenli kullanım ömrünün uzatılması açısından hayati öneme sahip bakım, onarım, lastik ve jant, yağ ve motor sıvısı değişimleri, araçlar için estetik, detaylı temizlik, modifiye gibi profesyonel servislerde, alınan hizmetin kalitesinden maliyetine her noktada güven sunan bir markadır.

Tüketicinin “Sanayinin uygun fiyatı” ve “yetkili servis güvencesi” arasındaki ikilemini ortadan kaldırmak amacıyla, güvenilir, meslek erbabı otomobil servislerini, bir kurumsal güvence çatısı altında birleştiren AutoNetwork, yurt genelinde güvenilir hizmeti, güvenilir maliyetlerle alabileceğiniz bakım ve onarım servisleri ağıdır.

Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve işin sürekliliği için bunu temel şart olarak gören AutoNetwork, bayisi olan servislerden alınan hizmetlerde ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliği garantisi sunmaktadır.

AutoNetwork Garantili Servis hizmetleri garantisi, ülkemizin tek standart yapıcısı ve bu konudaki tek yasal otoritesi Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) normlarına göre verilmektedir. 

AutoNetwork bayisi servislerinde bakım, onarım ve diğer hizmetler uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir ve günümüz otomobil teknolojilerindeki sürekli gelişimin, servislerdeki hizmet kalitesi ve bilgi birikimine yansıması için düzenli saha eğitimleri gerçekleştirilmektedir.

AutoNetwork, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parça tedariği için, kalitesini hem müşteri gözünde hem de hukuken kanıtlamış ve yıllarını bu işe adamış markalarla iş ortaklığı yapmaktadır.

Hem müşterileri hem de uzun yıllarını bu işe vermiş profesyonel olarak otomobil işi yapan aileler için farklı bir alternatif olabilmek amacıyla yola çıkan AutoNetwork, bayisi olan servislere sağladığı sinyalizasyon ve yatırım avantajlarıyla; müşterisine yansıyan maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktadır.

Araç sahiplerinin ve filo yöneticilerinin ihtiyaç duydukları kurumsal güvence ve hizmetlerde sürdürülebilir kalite bütünlüğü, son teknoloji arıza tespit cihazlarına ve servis elemanı eğitimlerine düzenli yatırımlar, yüksek standartlı parçaların ve teknolojik takip sistemlerinin kullanımı, müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası zinciri, teknik destek, pazarlama ve saha denetleme ekipleriyle sunulmaktadır.